התקשרו עכשיו

050-8816937

חיפוש

קטגוריות

קטגוריות נוספות

תקנון

תקנון מכירה / אספקת שירות

לינדנר מערכות כיבוי אש הינה ספקית שירות מורשית של חברות EATON ו – CLARKE . המוצרים אשר נמכרים באתר הינם מקוריים, חדשים בלבד כנדרש ע"פ הוראות יצרן ו – NFPA25 למערכות מאושרות UL/FM.

1. מוצרים אלו מיועדים לתיקון מערכות כיבוי אש מאושרים UL/FM , הפריטים הינם ייחודיים לכל מערכת ומזוהים ע"פ מק"ט פריט ומס"ד לוח, מנוע, משאבה וכד'.

2. יש לזהות את הפריט המבוקש לפי התיאור באתר ולהשוות לקיים בציוד הקיים. במידה ויש ספק כלשהו יש לפנות אלינו לצורך בירור לפני הרכישה.

3. את הציוד הקשור ללוחות פיקוד EATON יש להתקין באמצעות חשמלאי מוסמך בלבד, בעל רקע בתחום לוחות פיקוד ובקרה. במקרה של תקלה / כשל ברכיב אשר הותקן ע"י אדם שאינו בעל מקצוע מוסמך – הפריט לא יכוסה במסגרת אחריות.

4. יש ליידע אותנו לאחר התקנת לוח חדש לצורך בדיקת ההתקנה וביצוע הפעלה, בתום ההפעלה מס"ד הלוח יישלח ליצרן לצורך קיום תנאי האחריות.
4.1 אסור בשום פנים ואופן להזין את לוח הפיקוד ולהפעילו טרם בדיקתנו!

5. את הציוד הקשור למנועי הדיזל CLARKE יש להתקין ע"י טכנאי / מכונאי מוסמך בעל ידע והכשרה בתחום חשמל מתח נמוך מאוד, חשמל רכב וכדו'. במקרה של תקלה / כשל ברכיב אשר הותקן ע"י אדם שאינו בעל מקצוע מוסמך – הפריט לא יכוסה במסגרת אחריות.
5.1 אסור בשום פנים ואופן לחבר מצברים למנוע החדש טרם בדיקתנו, יש לוודא הימצאות מצברים תקינים, סולר במיכל ומים במאגר .

6. יש ליידע אותנו לאחר התקנת מנוע חדש לצורך בדיקת ההתקנה וביצוע הפעלה, בתום ההפעלה מס"ד הלוח יישלח ליצרן לצורך קיום תנאי האחריות.

7. לכל פריט באתר ניתנת אחריות לתקופה של 12 חודשים מיום ההתקנה בכפוף להתקנה ע"י בעלי מקצוע מוסמכים, תפעול תקין, אספקת מתח תקינה לרכיבים השונים וביצוע תחזוקה ע"פ התקן והוראות יצרן.

8. האחריות הניתנת לכלל המוצרים הינה בינלאומית. כל הפריטים, בלי יוצא מן הכלל, אשר יסופקו למערכות של EATON CLARKE יכוסו במסגרת אחריות באמצעותנו בכפוף לתנאי האחריות של היצרנים, בביצוע העבודות על ידי בעלי מקצוע מוסמכים וע"פ התקן.

9. לקוחות אשר לא מעסיקים ו/או אינם בעלי מקצוע מוסמכים, יכולים לשכור את שירותנו לצורך אבחון, התקנה ובקרה.

10. יתכנו מקרים של כשל בכמה רכיבים וכתוצאה מכך ייווצר קושי באיתור הרכיב/ים הנדרשים לצורך תיקון. יש לוודא אבחון מקצועי מלא טרם קביעת מקור התקלה והזמנת חלפים.

11. אספקה
: מרבית החלפים נמצאים במלאי במחסנינו. חלפים אשר אינם במלאי יוזמנו בדואר אוויר מהיר. זמני האספקה למוצרים השונים משתנים בהתאם לסוג המוצר, לדוגמה חלפים ללוחות ומנועים חדשים כ-3 עד 10 ימי עסקים. לוחות פיקוד כ- 4 עד 6 שבועות אווירי או מלאי מידי. מנועים חדשים כ- 10 עד 12 שבועות ימי. המידע הרלוונטי יופיע באתר בהליך הרכישה.

12. ניתן לזרז הליך ייצור מנוע / לוח פיקוד בתוספת תשלום במקרים דחופים בעלות של כ- 7% מערך המוצר.

13. החזרת מוצרים: 
ניתן יהיה להחזיר מוצרים באריזה מקורית ובלבד שלא נעשה בהם שימוש ותוך 7 ימי עסקים מקבלתם. מוצרים אשר הותקנו לא יתקבלו חזרה ולא יינתן זיכוי. במקרה של תקלה ו/או אי פתרון התקלה שלשמה הוזמן המוצר יש ליצור קשר אתנו לבירור הנושא וקבלת ייעוץ.

14. משלוח חלפים

14.1משלוחים פנים ארציים יבוצעו באמצעות חברת UPS עד לבית העסק בתוספת עלות המשלוח
14.2ניתן לקבל את המוצר ע"י נציג מטעמנו בכפוף לעבודה באזור האספקה ללא תוספת תשלום
14.3ניתן לאסוף את המוצרים מאחד ממחסנינו בכתובת החברה

15. משלוח לוח ו/או מנוע – מוצר גדול
15.1 לוחות פיקוד – הובלה אל בית העסק ופריקה במחסן המזמין , קומת קרקע בלבד .
15.2 מנועים – הובלה ע"י משאית מנוף / משאית עם רמפת פריקה עד בית העסק, על המזמין לדאוג לאמצעי הובלה לאחר פריקת המטען.
15.3 יש לבדוק את המוצר עם קבלתו מיד לאחר הפריקה לאיתור נזקי הובלה. פניות שיתקבלו לאחר עזיבת המוביל לא יטופלו במסגרת אחריות.

16. שרות
אנו ממליצים ליצור קשר עמנו בכל הקשור לתפעול תקין של מערכות כיבוי אש מאושרות UL/FM. אמנם התקן ברור אך לא מיושם ברובו בתפעול המערכות, ביצוע תחזוקה ע"פ הספר חוסכת הוצאות מיותרות בטווח הארוך.
16.1 ניתן ליצור קשר טלפוני במשרד בטל': 077-550424 או בנייד 050-8816937 לקבלת ייעוץ
16.2 ניתן לשלוח פנייה במייל lindner.fps@gmail.com או בפקס 03-5599136
16.3 יש לציין שם חברה / עסק מלא. פרטי המזמין וכתובת האתר לו נדרש השירות בצירוף תיאור השירות הנדרש.
16.4 יש להוסיף פרטי אמצעי תקשורת ליצירת קשר. מומלץ לרשום נייד של איש הקשר באתר.
דילוג לתוכן